- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Lwaṟ Chaghnay
Aktuální počasí Lwaṟ Chaghnay
Aktuální počasí přímo pro město Lwaṟ Chaghnay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 27°C |
