- Počasí
- Rusko
- Samara Oblast
- L’va Tolstogo
Aktuální počasí L’va Tolstogo
Aktuální počasí přímo pro město L’va Tolstogo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 8°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 65 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
