- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Lüyangcun
Aktuální počasí Lüyangcun
Aktuální počasí přímo pro město Lüyangcun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
