- Počasí
- Čínská lidová republika
- Beijing
- Luoping
Aktuální počasí Luoping
Aktuální počasí přímo pro město Luoping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 13°C |
