- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Lumāṅdin
Aktuální počasí Lumāṅdin
Aktuální počasí přímo pro město Lumāṅdin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
