Aktuální počasí Luhe
Aktuální počasí přímo pro město Luhe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
