- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Lūhak
Aktuální počasí Lūhak
Aktuální počasí přímo pro město Lūhak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 13°C |
