- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Lučice
Aktuální počasí Lučice
Aktuální počasí přímo pro město Lučice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Bouřky
Platí do 1. 6. (00:00)
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
