- Počasí
- Moldavská republika
- Okres Orhei
- Lucăşeuca
Aktuální počasí Lucăşeuca
Aktuální počasí přímo pro město Lucăşeuca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
