- Počasí
- Čínská lidová republika
- Zhejiang
- Lu’aocun
Aktuální počasí Lu’aocun
Aktuální počasí přímo pro město Lu’aocun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
