- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Lower Burrell
Aktuální počasí Lower Burrell
Aktuální počasí přímo pro město Lower Burrell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
