- Počasí
- Spojené státy americké
- Nevada
- Lovelock
Aktuální počasí Lovelock
Aktuální počasí přímo pro město Lovelock. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
