Aktuální počasí Lovča
Aktuální počasí přímo pro město Lovča. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 13. 5. (03:00) do 13. 5. (08:00)
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
