Aktuální počasí Louxi
Aktuální počasí přímo pro město Louxi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 0 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
