- Počasí
- Irská republika
- Connaught
- Loughrea
Aktuální počasí Loughrea
Aktuální počasí přímo pro město Loughrea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
