- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Loučovice
Aktuální počasí Loučovice
Aktuální počasí přímo pro město Loučovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
