- Počasí
- Česko
- Jihočeský kraj
- Loučovice
Aktuální počasí Loučovice
Aktuální počasí přímo pro město Loučovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
0°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
