- Počasí
- Francie
- Nouvelle-Aquitaine
- Loubert
Aktuální počasí Loubert
Aktuální počasí přímo pro město Loubert. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
