- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Lost Hills
Aktuální počasí Lost Hills
Aktuální počasí přímo pro město Lost Hills. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 27. 4. (05:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
