Aktuální počasí Loreggia
Aktuální počasí přímo pro město Loreggia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (02:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
