- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Lōrchah
Aktuální počasí Lōrchah
Aktuální počasí přímo pro město Lōrchah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
