- Počasí
- Rusko
- Murmanská oblast
- Lopskaya
Aktuální počasí Lopskaya
Aktuální počasí přímo pro město Lopskaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -3°C |
