- Počasí
- Finsko
- Kanta-Häme
- Loppi
Aktuální počasí Loppi
Aktuální počasí přímo pro město Loppi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 15 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
