- Počasí
- Moldavská republika
- Cahul
- Lopăţica
Aktuální počasí Lopăţica
Aktuální počasí přímo pro město Lopăţica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
