- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Lonsee
Aktuální počasí Lonsee
Aktuální počasí přímo pro město Lonsee. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1031 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
