- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Lonsee
Aktuální počasí Lonsee
Aktuální počasí přímo pro město Lonsee. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
