- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Longwang
Aktuální počasí Longwang
Aktuální počasí přímo pro město Longwang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
