- Počasí
- Spojené státy americké
- Severní Karolína
- Longview
Aktuální počasí Longview
Aktuální počasí přímo pro město Longview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Mlha
Platí do 24. 5. (10:00)
14°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
