- Počasí
- Spojené státy americké
- Missouri
- Longtown
Aktuální počasí Longtown
Aktuální počasí přímo pro město Longtown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (19:00)
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
