- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Longtou
Aktuální počasí Longtou
Aktuální počasí přímo pro město Longtou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 26°C |
