- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Longtongdacun
Aktuální počasí Longtongdacun
Aktuální počasí přímo pro město Longtongdacun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | -2°C |
