- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Longquanping
Aktuální počasí Longquanping
Aktuální počasí přímo pro město Longquanping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
