- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Longping
Aktuální počasí Longping
Aktuální počasí přímo pro město Longping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
