- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Longpan
Aktuální počasí Longpan
Aktuální počasí přímo pro město Longpan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 22°C |
