- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Longmen
Aktuální počasí Longmen
Aktuální počasí přímo pro město Longmen. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
