- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Longguang
Aktuální počasí Longguang
Aktuální počasí přímo pro město Longguang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
