- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Longdeng’an
Aktuální počasí Longdeng’an
Aktuální počasí přímo pro město Longdeng’an. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
