- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Longbie
Aktuální počasí Longbie
Aktuální počasí přímo pro město Longbie. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
