- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Londýn
Aktuální počasí Londýn
Aktuální počasí přímo pro město Londýn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
