- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Lomy
Aktuální počasí Lomy
Aktuální počasí přímo pro město Lomy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 15°C |
