Aktuální počasí Lohiniva
Aktuální počasí přímo pro město Lohiniva. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 1°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 2°C |
