Aktuální počasí Logatec
Aktuální počasí přímo pro město Logatec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 4. (01:00)
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
