Aktuální počasí Logatec
Aktuální počasí přímo pro město Logatec. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (00:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
