- Počasí
- Německo
- Bádensko-Württembersko
- Loffenau
Aktuální počasí Loffenau
Aktuální počasí přímo pro město Loffenau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
