- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Lockport
Aktuální počasí Lockport
Aktuální počasí přímo pro město Lockport. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 8°C |
