- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Lockport
Aktuální počasí Lockport
Aktuální počasí přímo pro město Lockport. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 2. 4. (13:00) do 2. 4. (11:40)
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 8°C |
