- Počasí
- Spojené království
- Wales
- Llanelli
Aktuální počasí Llanelli
Aktuální počasí přímo pro město Llanelli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 30 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 10°C |
