- Počasí
- Srbsko
- Central Serbia
- Ljig
Aktuální počasí Ljig
Aktuální počasí přímo pro město Ljig. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 18°C |
