- Počasí
- Afghánistán
- Kabul
- Līwān
Aktuální počasí Līwān
Aktuální počasí přímo pro město Līwān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
