- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Līvār Darrehsī
Aktuální počasí Līvār Darrehsī
Aktuální počasí přímo pro město Līvār Darrehsī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 16°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
